bitzer frascold copeland
Krutzo logo Costan Epta Costan


KRUTZO, perakende ve endüstriyel soğutma sektöründe 14 yıllık tecrübe ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma hedefiyle 2010 yılında kurulmuştur.


Türkiye'de EUROVENT sertifikasına sahip tek reyon tedarikçisi konumuyla, sektördeki en düşük enerji tüketimine sahip süpermarket projelerini anahtar teslim sunmaktadır. KRUTZO, discount, süpermarket ve hipermarketlerde enerji ve ses seviyesi açısından rakipsiz soğutma sistemleri uygulamaktadır.


Kurulduğu günden beri, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin gereksinimlerine ve projelerine özel çözümler ile tüm soğutma projelerinde en yüksek kalitede ürünleri tedarik etmektedir.


Perakende ve lojistik noktalarında hizmet verilen ana konular:


600’ün üzerindeki mağaza ve lojistik soğuk hava depolarının tüm soğutma arıza bakım işleri 7/24 KRUTZO tarafından Türkiye'nin her noktasına yayılmış servis ağı ile yürütülmektedir.


Firmamız en yüksek kalitede ekipman ve hizmeti , en düşük maliyet ile sunabilecek organizasyon yapısına sahiptir.


Anahtar teslim projelerin yanısıra, mevcut kurulu sistemler üzerinde enerji tasarrufu konusunda rakipsiz teknik hizmet vermekte olan şirketimiz İngiltere, Almanya, Yunanistan, İrlanda, Finlandiya, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Dubai başta olmak üzere birçok ülkeye soğutma sistemleri ihracatı yapmaktadır.


Krutzo logo
Migros A101 Tansaş Migros
süpermarket reyonu

SÜPERMARKET REYONLARI

HER DOLAP AYNI DEĞİLDİRKrutzo en yüksek kaliteyi,

en düşük enerji tüketimi ve

en iyi dizayn ile sunar...

Costan Epta Costan